PODAJ DALEJ i odbierz darmową wymianę zabawek lub -50 zł na nowy abonament

Szukaj

Share the play!

PODAJ DALEJ

NIEPOTRZEBNE UBRANIA
I ZABAWKI MAJĄ MOC!

Dołącz do zbiórki, zadbaj o przestrzeń w domu, zrób coś dobrego i odbierz prezent. 
Zrób to wszystko za jednym razem, a kurier po paczkę z rzeczami, które ważą więcej
niż 10kg przyjedzie do Ciebie za darmo.

1kg

1zł

NA WAKACYJNY WYJAZD DLA DZIECI

Zapisz się, a opowiemy Ci jak krok po kroku wziąć udział w akcji "Podaj Dalej"

JAK TO DZIAŁA?

Na pewno w Twojej szafie są ubrania, których już od dawna nie nosisz, a mogą posłużyć jeszcze innym. Oczywiście poza NIEPOTRZEBNYMI UBRANIAMI możesz przekazać również ZABAWKI. Masz w domu niezniszczone, sprawne zabawki, którymi Twoje dziecko z jakiegoś powodu już się nie bawi? Przekaż je w ramach naszej kampanii i pomóż im znaleźć nowego właściciela.

Nasz Partner Ubrania Do Oddania wprowadzi przekazane w ramach zbiórki ubrania i zabawki do drugiego obiegu, a każdy 1kg zebranych rzeczy zamieni na darowiznę dla Fundacji Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła.

W podziękowaniu przygotowaliśmy dla Ciebie prezent. Przekażemy Ci kupon, który będzie gwarantować  50zł zniżki na nowy abonament w wypożyczalni zabawek FIGLISTO, a jeśli jesteś już naszym klientem – 1 darmową wymianę zestawu zabawek.

DLA KOGO ZBIERAMY?

Fundacja Joanny Radziwiłł OPIEKUŃCZE SKRZYDŁA tworzy dzienne domy, na wzór domu rodzinnego. Zbiórka ma na celu pomoc w zapewnieniu ogrzewania domu na warszawskiej Pradze, gdzie dzieci odnajdują poczucie bezpieczeństwa, wiarę w swoje możliwości, uczą się marzyć i mieć marzenia.

Dzieci tu nie mieszkają, nie nocują. Spędzają tu wolny czas, po lekcjach. Jest ich ponad trzydzieścioro, niektórzy przychodzą codziennie, latami, aż staną się dorośli. To przestrzeń w której podopieczne dzieci czują się bezpieczne i szczęśliwe, odkrywają pasje i zainteresowania, uczą się różnych form spędzania wolnego czasu, nadrabiają zaległości rozwojowe, podwyższają swoją samoocenę. 

Poznaj historię jednego z podopiecznych:
„Mam na imię Maciek i mam 8 lat. Codziennie wieczorem mama zaprasza znajomych i przez całą noc piją alkohol i hałasują. Biorę wtedy moje małe siostry i razem czytamy albo w coś gramy. Mam też starszego brata, ale już dawno z nami nie mieszka. Mama mówi, że uciekł z domu. Ja też nie chcę tu mieszkać. Sprzedaję biżuterię własnej roboty na lokalnym bazarze. Po lekcjach lubię przychodzić do Fundacji, bo mogę tam spokojnie odrobić lekcje i pograć w planszówki.”

Poznaj i wybierz z dostępnych abonamentów
dla dzieci w wieku 1-3

Poznaj i wybierz z dostępnych abonamentów
dla dzieci w wieku 3-5

Wybierz jeden z naszych abonamentów

a otrzymasz 3-miesięczny
darmowy dostęp do aplikacji

Wybierz i wykorzystaj swój voucher cyfrowy

kod rabatowy wpiszesz w koszyku